Home / Kronika e Zezë / Aksident i rëndë në Rashçe , autobusi godet trenin

Aksident i rëndë në Rashçe , autobusi godet trenin

Sot në Rashçe ka ndodhur një aksident i rëndë , ku është përplasur autobusi me numër 11 me trenin , njofton derveni.info.

Loading...

Momentalisht rruga është e pakalueshme dhe policia është në vend ngjarje.Nuk ka informacion për ndonjë të lënduar./derveni.info

Loading...