Home / Kronika e Zezë

Kronika e Zezë

I ndërprenë kontratën e punës, 60-vjeçari i jep fund jetës duke u hedhur nga stadiumi

Një 60-vjeçar ka humbur jetën në Greqi, pasi u rrëzua nga skela gjatë punimeve për ndërtimin e stadiumit të AEK. Loading... Fillimisht u raportua se bëhej fjalë për një aksident pune, por sipas të gjitha provave bëhet fjalë për një ...

Read More »

Humbet një 84 vjeçar nga Tetova

Është humbur Sejran Osmani nga F.Lisec i Tetovës 84 vjeç. Loading... Vuan nga sëmundja e sklerozës, përher të fundit është parë rrugës për në Lisec. Ju lutemi nëse e keni parë ose e shifni të na njoftoni në nr e ...

Read More »

Sulmohet një polic në rrugën Mateç-Likovë

Me 15.12.2018 rreth orës 13.30 në fshatin Hotël, nga ana e zyrtarit policor është dhënë shenja për ndalimin e veturës që ka lëvizur në rrugën lokale nga fshati Mateç për në fshatin Likovë, ku e njëjta nuk është ndalur dhe ...

Read More »

Tetovë, gruaja ankohet në polici, burri me rrah çdo ditë. Policia arreston burrin

Tridhjetë e katër vjeçarja, banore e një fshati nga rrethina e Tetovës, dje ka denoncuar dhunë familjare, të cilën disa herë me radhë e ka kryer bashkëshorti i saj 34-vjeçarë, me të cilin nuk janë të kurorëzuar, ku i ka ...

Read More »

Dy gra shqiptare helmojnë veten me medikamente

Dy gra kanë vendosur ti japin fund jetës së tyre, duke konsumuar sasi të mëdha medikamentesh. Loading... Ngjarjet e veçuara nga njëra-tjetra, kanë ndodhur në qarkun e Lezhës. Sipas burimeve të Policisë Vendore, mësohet se fatmirësisht, pas ndihmë së parë ...

Read More »

Humb jetën një 19 vjeçare nga Gostivari në Itali (FOTO)

Një vajzë e moshës 19 vjeçare ka humbur jetën gjatë një aksidenti trafiku dje rreth orës 18 në Itali. Në përplasjen fatale janë përfshirë dy automjete një Fiat Multipla drejtuar nga një 53 vjeçar nga Guastalla dhe një Fiat Bravo ...

Read More »

Shpërthim i fortë në një fermë në Bogovinë, policia heton rastin

Mbrëmë rreth orës 22.00, në Sektorin për punë të brendshme Tetovë, është denoncuar, shkaktim i rrezikut të përgjithshëm, në një fermë në fshatin Bogovinë të Tetovës, pronë e 45-vjeçarit A.A. nga i njëjti fshat. Loading... Dy shtetas të Shqipërisë, të ...

Read More »

Digjen dy automjete në Vlorë

Dy automjete janë djegur në Vlorë. Rreth orës 03:00 të mëngjesit, në afërsi të rrugës trans-ballkanike në Vlorë, janë djegur dy automjete që kanë qenë të parkuara. Loading... Sipas policisë, zjarri i është vendosur automjetit BMW dhe nga flakët e ...

Read More »

Tetovë, dy persona rrahin punojnësin në bastore

Dje rreth orës 18 e 30 minuta, 34-vjeçari Xh.Z. nga Tetova, i punësuar në një bastore sportive, me lokacion në udhëkryqin në mesë të rrugëve ,,J.N.A.,, dhe ,,Jane Sandanski,, në Tetovë, ka qenë i sulmuar fizikisht nga dy persona, prej ...

Read More »

Çegran, 16 vjeçari therr me thikë kushëririn e tij 17 vjeçar

Dje rreth orës 21.00, në fshatin Çegran të Gostivarit, ka ndodhur një zënkë, ku së pari 16-vjeçari ka sulmuar fizikisht kushëririn e tij 17-vjeçarë, në një salon për lojra argëtuese, dhe më pas nga xhepi ka nxjerur dhe e ka ...

Read More »
Loading...