Home / Kronika e Zezë (page 2)

Kronika e Zezë

Aksident i rëndë në Rashçe , autobusi godet trenin

Sot në Rashçe ka ndodhur një aksident i rëndë , ku është përplasur autobusi me numër 11 me trenin , njofton derveni.info. Loading... Momentalisht rruga është e pakalueshme dhe policia është në vend ngjarje.Nuk ka informacion për ndonjë të lënduar./derveni.info

Read More »

Dramë në Çair: Vajza e re që ishte e vetme në shtëpi përjetoi tmerrin nga dy persona!

Një vajzë e re nga Çairi ka përjetuar tmerrin pasi është kërcënuar me thikë dhe është grabitur në shtëpinë e saj dje në Shkup. Loading... Sipas informatave nga Ministria e Brendshme, dje në ora 17:54 në stacionin policor Çair, 37-vjeçari ...

Read More »

Tmerr në Maqedoni: Vajza 18 vjeçare rrëmbehet nga katër persona dhe më pas përdhunohet!

Katër burra kanë rrëmbyer një vajzë 18 vjeçare të mërkurën në mbrëmje dhe e çuan në një shtëpi në fshatin Buçim, Radovish, ku edhe u përdhunua, njofton policia. Loading... Policia ka arrestuar të dyshuarin S.S. (30) nga fshati Buçim dhe ...

Read More »

Tetovë, bastore ilegale, policia konfiskon aparatet

Pjestarët e policisë nga Sektori për punë të brendëshme Tetovë, gjatë ditës së djeshme (1-nëntor) në periudhë prej ora 19.00 deri ora 21.00, pas denoncimit të qytetarëve, kanë kryer kontroll në bastore sportive, me lokacion në rrugën ,,113,, në Tetovë, ...

Read More »

Maqedoni: 40 vjeçari e pret me sëpatë bashkëshorten 23 vjet më të vjetër, pastaj gjendet i vdekur

Më datë 30.10.2018 në ora 20,20 në stacionin policor në Radovish, nga Shtëpia e shëndetit në këtë qytet, kanë denoncuar se te ata është sjellë I.D. (63) nga Radovishi me lëndime të rënda trupore, për çka është transferuar në Kompleksin ...

Read More »

Arrestohen 9 persona për përleshjen e mbrëmshme me armë zjarri në Kumanovë

Prokurori publik kompetent nga Prokuroria Themelore Publike dhe ekipe të ekspertizës nga Ministria e Punëve të Brendshme kanë kryer ekspertizë në vendin e ngjarjes në Kumanovë ku dje pasdite ndodhi një shkëmbim zjarri mes dy familjeve, me ç’rast jetën e ...

Read More »

Ia morri jetën gruas dhe vajzës, flet për herë të parë Pjetër Nrecaj (FOTO)

Ka folur për herë të parë Pjeter Nrecaj, gjakovari i cili privoi nga jeta gruan dhe vajzën. Loading... Nrecaj e pranoi para gjykatës fajësinë për privimin nga jeta të bashkëshortes dhe vajzës në gusht të këtij viti në fshatin Brekoc ...

Read More »

Ky është Vebi Maksuti i cili humbi jetën mbrëmë në Kumanovë

Mbrëmë rreth orës 18.00 gjatë një sherri mes dy familjeve në Kumanovë i cili fillimisht nisi si sherr fizik dhe pastaj mbaroi duke u konfrontuar me armë, rezultoi fatal tashmë për të ndjerin Vebi Maksuti. Loading... Personi ishte i moshës ...

Read More »

Pas aksidentit me vetura, rrihen dy tetovarët

Dje  rreth orës 21 e 30 minuta në udhëkryqin në mesë të rrugëve ,,Strasho Pinxhur,, dhe ,,Nikolla Tesla,, në Tetovë ka ndodhur aksident trafiku, në të cilën kanë marrë pjesë dy vetura me targa të Tetovës, veturat e tipit ,,Opel ...

Read More »

Tetovë, burri malltreton gruan, fëmijët dhe prindërit, policia e arreston

Pesëdhjetë e tre vjeçarja banore e fshatit Leshkë, dje ka denoncuar dhunë familjare, të cilën rreth orës 14 e 30 minuta, e ka kryer ndaj sajë bashkëshorti i saj 50-vjeçarë, i cili e ka fyer  dhe e ka malltretuar psiqikisht, ...

Read More »
Loading...