Home / Kuriozitete (page 2)

Kuriozitete

“E vogla e nones” nga Elita Reci (Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim “ vrastar “ dhe butesi në interpretim, shoqeruar nga një vokal prej një ylli të vërtete. Elita Reci është këngëtarja e cila ka kohë që ka shkëlqyer në industrinë muzikore shqiptare, ...

Read More »

“Habibi” nga Antonio (Video)

” Habibi ” quhet kënga e re e këngëtarit Antonio. Pas këngës “Tradhetia “, që e publikoj në muajin mars të këtij viti, tani vjen me një këngë më ritmike, më melodioze e gershetuar me muziken orientale moderne. Këngen ” ...

Read More »

Vjen hiti ‘Janari’ nga Shqipja (Video)

Shqipe Lajqi është 27 vjeçare me prejardhje nga Rugova e Pejës por e lindur dhe e rritur në Borken të Gjermanisë ku ajo jeton edhe me familjen. Hera e parë që ka provuar të këndojë ka qenë si 5 vjeçare ...

Read More »

Modelja shqiptare Bernadeta, pjesë e videoklipit të reperëve zvicranë

Sensacioni i vitit 2018 në industrinë e showbizit shqiptar në Zvicër, Bernadeta Anna Nikollbibaj, është shfaqur si protagoniste kryesore në videoklipin e reperëve të famshëm zvicran, Mazo dhe Hako. Kënga mban titullin “Hayatim” e cila është mjaft ritmike dhe pritet ...

Read More »

Fitnes trajneri që i çmend të gjithë me fizikun e tij

Ai është një nga djemtë më të pashëm që mund të ketë Tetova, punon si instruktorë fitnesi ndërkohë që merr pjesë edhe nëpër reklama të ndryshme, fotosesione me personazhe të njohur e videoklipe të këngëtarëve. Enes Hamiti është shqiptari i ...

Read More »

Gjyste Vulaj me kostum para Niki Minaj, ja kur e kishte veshur!

Ndodh dhe kështu që një artiste e huaj sic është Niki Minaj të vesh kostumin e njëjtë seksi si të këngëtares së njohur Gjyste Vulaj. Loading... Në fakt Niki është paraqitur me kostum nga stilisti i njohur Zigman në një ...

Read More »

Lori shkëlqen me fotot e fundit

Eshtë artistja më e kërkuar e estradës dhe natyrisht daljet e saja kudo nga klipet e bukura e deri te programet televizive komentohen dhe pëlqehen shumë. Kjo është këngëtarja Lori e cila këtë herë na ka prezantuar me disa super ...

Read More »

Land Korçari: Do këndoj sa të kem frymë

Lorandi Jazexhi ose siç njihet në muzikë Land Korçari jeton prej 20 vitesh në Kanada por karrierën e tij ka preferuar ta realizojë në Shqipëri. Është nga Devolli, nga fshati Ponçarë por gjysmën e jetës e ka kaluar në Elbasan. ...

Read More »

Ajkuna frizerja e famshme shqiptare e ndryshon Taynën

Quhet Ajkune dhe që nga emri kuptohet se është e veçantë. Emrin e saj e kishim dëgjuar prej kohësh, si një ndër artistet e parukerisë më të afirmuara në Zvicër, ku prej vitesh zhvillon suksesshëm veprimtarinë e saj. Loading... Klientela ...

Read More »

Foto/ Njihuni me bukuroshen braziliane që shoqëron Ronaldinjon

Ronaldinjo ka mahnitur anëembanë botën kur kishte topin në këmbë. Tashmë i tërhequr nga futbolli i luajtur, ish-ylli brazilian po bën atë që di të bëj më mirë. Loading... Ai di si të tërheqë vëmendjen e mediave dhe këtë herë ...

Read More »
Loading...