Home / Kuriozitete (page 20)

Kuriozitete

Adelina paska shoqëri me deputeten e PDK-së (FOTO)

Adelina Ismajli është njëra ndër këngëtaret e njohura të estradës shqiptare. Loading... Ajo është aktive në rrjete sociale e cila ndan shumë postime me ndjekësit e saj. Së fundi Adelina ka publikuar një imazh me deputeten e Partisë Demokratike të ...

Read More »

KMC nuk di të ndalet, bashkëpunon edhe me Aurel Thëllimin!

Bashkëpunimet tashmë jo vetëm që janë trend por edhe një mënyrë e ndërsjellë për të marrë sadopak ndjekës dhe publik njëri-tjetri por edhe për të shtuar një këngë më shumë në veprat e tyre. KMC, reperi shqiptar që nuk ka ...

Read More »

Kokainë me të dashurën, ja kush është reperi shqiptar i arrestuar në Itali (Foto)

Një çift shqiptarësh u arrestua në Itali pasi në banesë iu gjend lëndë narkotike e llojit kokainë dhe marijuanë, ndërsa mediat italiane bënë publik edhe emrat e tyre. Loading... Aleksandër Zhava, 29 vjeç dhe Lisa Zille, 24 vjeçe u arrestuan ...

Read More »

Heidi Lushtaku kaq seksi në bikini, më joshëse se kurrë (FOTO)

Heidi Lushtaku është një nga modelet më të suksesshme kosovare. Loading... Bukurushja që jeton dhe vepron në Zvicër, së fundmi ka postuar në llogarinë Instagram një fotografi ku shfaqet në bikini të bardha. Modelja duket si kurrë më parë, teksa ...

Read More »

Misteri i anijes në Trekëndëshin e Bermudës: Ajo u gjet e braktisur, por brenda saj kishte një mesazh interesant

Trekëndëshi i Bermudës, rebelimi apo edhe piratët, të gjitha këto teori besohet se kanë lidhje me zhdukjen e anijes Karol A. Deering. Loading... Megjithatë, gati 100 vite kanë kaluar që nga zhdukja misterioze e anijes, dhe nuk jemi as afër ...

Read More »

KOLI’S BAR lokali ma atraktiv në München të Gjermanisë

Koli’s Bar eshtë një lokal i ri i hapur para pak kohe në qendër të München-it të Gjermanisë në rrugën (Seidlstr 2a) afër Stacionit kryesor të Trenave në München (Hauptbahnhof). Ky lokal eshtë berë edhe si destinacioni i parë i ...

Read More »

Leonard Alija thotë ‘Merre zemrën’, po kujt?! (Video)

Këngëtari pejan Leonard Alija ka hedhur në qarkullim një tjetër projekt muzikorë të finalizuar edhe me videoklip të cilin e ka titulluar ‘Merre zemrën’, një këngë e lehtë e mrekullueshme e cila i kushtohet dashurisë. Me tekst nga Suzana Fazliu ...

Read More »

Biznesmeni i njohur feston ditëlindjen e 30 me shumë romantizëm në Tajlandë (Foto)

Biznesmeni i njohur nga Tetova, Lavdrim Beadini ka udhëtuar drejtë Tajlandës për ditëlindjen e tij të 30 duke e festuar atë nën shumë romantizëm në bregdetin tajlandez nën një klimë shumë ekzotike. Këtë si duket ai i’a ka bë surprizë ...

Read More »

Anxhelina Hadërgjonaj në të brendshme, duket ‘përvëluese’ në projektin e ri ![Foto]

Anxhelina Hadërgjonaj është një nga femrat më atraktive shqiptare. Loading... Këngëtarja që po i mungon skenës muzikore pas shpërnguljes në Amerikë, po vjen për adhuruesit e saj me një projekt të ri, shkruan Indeksonline.  

Read More »

Të ndihmojmë Nevriun, jeta e tij në rezik kërkohet operacion urgjent në Turqi (Detajet)

Krejt për #Nevriun Loading... Bashkqytetari ynë Nevrij Ademi nga fshati Kalisht është një ndër pak të rinjët në Maqedoni të cilët punojnë që të kemi një ardhmëri të artë. Nevriu ka nevojë për ndihmën tonë, ai vuan nga obeziteti (mbipesha), ...

Read More »
Loading...