Home / Kuriozitete (page 30)

Kuriozitete

Kallashi nuk është normal, shikojeni se çfarë fotografi erotike publikoj

Valltarja Donjeta Kosumi-Kallashi, vazhdon të tërheq vëmendje me veprimet e saj. Kallashi këtë herë ka publikuar fotografi mjaft provokative në rrjetet sociale. Loading... Ajo shihet se si vozitë me njërin gjoksë jashtë, duke e mbuluar vetëm me rripin e sigurisë ...

Read More »

Shqiptarja seksi nga Drenica që po ‘çmend’ kanadezët

Hafia Mira është një vajzë shqiptare e cila jeton dhe vepron në Kanadë. Loading... Bukuroshja bjondinë e cila po ‘çmend’ kanadezët me prejardhje është nga Drenica, shkruan lajmi.net Arsyeja se përse emri i saj u bë i njohur në media ...

Read More »

Fotografohet nudo në banjë, e përqeshin fansat

Kendall Jenner tregoi se si po kalonte pushimin pas një dite të vështirë. Loading... Në një foto të postuar në rrjetet shoqërore, modelja amerikane duket zhveshur në banjë, duke i fërkuar flokët me peshqir dhe duke mbajtur një gotë verë ...

Read More »

As gjoksi, as të pasmet!

Kush tha për gjoksin dhe të pasmet? Ja që sot, meshkujt shohin gjëra të tjera te femrat. Krejt gjëra të tjera ndezin fantazitë e ndaluara të burrave me seksin e kundërt. Këto më poshtë janë pesë momente që eksitojnë meshkujt ...

Read More »

Reperi Krom në Kosovë, pas lansimit të “Booth” i ftuar nëpër TV

Armend është emri i tij por në muzikë nihet si Krom. Reperi me origjinë nga Mitrovica e që jeton në Gjermani, ndodhet këto ditë në Kosovë ku mësojmë se ai po merr pjesë si i ftuar nëpër programet e ndryshme ...

Read More »

Alban Shehu bashkon shqiptarët e Kosovës dhe Preshevës me muzikë

Ai është një këngëtar me një super vokal e që në çdo vend ku është din të krijojë atmosferë. Po flasim për artistin Alban Shehu ku mësojmë se ditë më parë ka qenë i ftuar në Preshevë ku me zërin ...

Read More »

“Di vetëm të hapësh këmbët”, Kejvina Kthella i kthehet keq fanses: Mami jot…

Ditën e djeshme, velina e njohur e “Xing me Ermalin, Kejvina Kthella ishte e ftuar në emisionin e pasdites në “Top Channel” ku foli për veten e saj. Loading... Si gjithë fotografitë e tjera të velinës, edhe ajo mori mijëra ...

Read More »

KMC: Pas Antre, tani një bashkëpunim me Aurel Thëllimin

Janë bërë trend por edhe të suksesshme këto rikthimet e këngëve të vjetra, përpunimet me ritme moderne dhe prezantimi i tyre tek publiku si prurje të reja. Një nga këta artistë është edhe reperi KMC i cili sapo publikoi këngën ...

Read More »

Dua Lipa mesazh vajzave shqiptare

Një nga vajzat më të suksesshme në fushën e muzikës, ka treguar se edhe nëse vjen nga një vend i vogël mund të arrish në majat e suksesit. Loading... Gjatë një interviste të thënë për Billboard, Dua Lipa ka folur ...

Read More »

Incident i pakëndshëm, dhëndri rrëzon nusen në ditën e dasmës (Video)

jë çift ka përjetuar momentin më të sikletshëm në jetën e tyre. Siç shihet edhe në videon e publikuar nga Daily Mail, çifti i sapomartuar po prinin tortën për t’i thënë më pas njëri-tjetrit. Loading... Të dy duken mjaft të ...

Read More »
Loading...