Home / Kuriozitete (page 41)

Kuriozitete

Dafina Selimi fituese në ” Best Model Grand Universe 2018 “

Loading... DAFINA SELIMI nga Holanda me preardhje nga Skederaj , një Miss dhe Modele që po bën bujë me bukurinë e sajë nuk ka të ndalur, pas shumë sukseseve nëpër spektakle bukurie ajo ka sfiduar edhe në eveniment bukurie duke ...

Read More »

Ylli Demaj: Vera ka mbaruar po për ne këngëtarët sezoni nuk mbaron kurrë

Ai është një prej artistëve më të kërkuar dhe kudo i angazhuar. Vera për të ishte plot punë kryesisht dasma, i ftuar dhe i rezervuar kohë më parë, pasi zëri dhe reperrtori i tij pëlqehet shumë. Ky është këngëtari Ylli ...

Read More »

Braktisën Belgjikën për të jetuar në ishull: Jemi më të lumtur, më të ri dhe hamë vetëm fruta

Një çift nga Evropa Perëndimore u shpërngulën në Bali dhe zbuluan se janë ushqyer vetëm me fruta për më shumë se tre vjet. Ata thonë se ndihen më të lumtur me dietën e tyre natyrore. Loading... Tina Stoklosa, 39 vjeç, ...

Read More »

Nga moda te futbolli, zbulohet prezantuesja sexy që do të drejtojë emisionin sportiv në…

Pas Marina Vjollcës dhe Fjoralba Ponarit, “Procesi Sportiv” mesa duhet do të ketë një prezantuese të re, mjaft simpatike. Bëhet fjalë për Nevina Shtyllën. Loading... Sipas “revistëswho.com” mederatorja ka braktisur “Jo vetëm modë” në TV Klan për të nisur një ...

Read More »

Anita Haradinajt ‘’i vjen në majë të hundës” me Ramushin

Anita Haradinaj, bashkëshortja e kryeministrit Ramush Haradinaj, e ftuar në “Ftesë në 5” rrëfeu jetën pranë kreut të shtetit të Kosovës. Prej shumë vitesh, Ramushi ka munguar në shtëpi sepse po gjykohej në Hagë, ndaj Anita dhe 3 fëmijët nuk ...

Read More »

Femër superseksi… është Missi shqiptar që do na përfaqësojë në botë

Me 25 tetor do të mbahet ‘Miss Grand International’, konkursi i bukurisë ku marrin pjesë vajza nga e gjithë bota. Loading... Shqipërinë do ta përfaqësojë modelja shtatlartë, me forma bombastike Klaudia Kalia. Klaudia është e njohur për publikun pasi vitin ...

Read More »

Për 10 vjet udhëtim, fotografon dyer nga më të ndryshmet

Pascal Mannaerts është fotograf i cili kohën më të madhe e kalon duke udhëtuar në vende të ndryshme nëpër botë, vetëm për të realizuar atë që di më së miri, të fotografoj. Loading... Thotë se 10 vitet e fundit është ...

Read More »

Premierë “Lej net folin” nga Blendi (Video)

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur . Një artist i ri që premton shumë në industrinë e muzikës është Blendi. Loading... Blendi sapo ka ...

Read More »

Bora Zemani flet për ndarjen nga bashkëshorti: Nuk besoj se ka…[Foto]

Prezantuesja e ‘Top Channel’, Bora Zemani ka më shumë se një vit prej se është ndarë nga bashkëshorti, Vin Veli. Çifti tashmë janë prindër të një djali, i cili pas ndarjes është duke jetuar me të ëmën, Borën, shkruan lajmi ...

Read More »

“Janë aq shoqe saqë ndërrojnë dhe burrat”, moderatorja revoltohet me gazetarin: Është i virgjër ose ka kohë pa bërë seks

Para pak ditësh është martuar këngëtari i njohur Sezgin Curri, vokalisti i grupit “Offchestra”, Ndër të ftuarit në dasmë kanë qenë edhe dy mikeshat e tij Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu, dy shoqet e ngushta të cilat ishin të shoqëruara ...

Read More »
Loading...