Home / Kuriozitete (page 5)

Kuriozitete

Premierë: “The One “ Super projekti i ri nga Bleron

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur . Një artist i ri që premton shumë në industrinë e muzikës është Bleron Spahiu . Ka një ...

Read More »

Premierë : “Foleja e vjeter “ nga Bardhe Gega

Ky ishte viti i Bardhe Gega. Artistja në fjal për fansat e saj të shumët ka qen shumë aktive. Gjitha këngët janë mirpritur shumë mir nga publiku dhe fansat këtë e deshmon dhe numri i lart i klikimev dhe koncertet ...

Read More »

“Harro” thotë Dorandd në këngën e re

Projektin e ri muzikor e publikoi sot. Loading... Këngëtari Dorandd Sinani në kanalin Youtube ka hedhur këngën e titulluar “Harro”. Kënga është prodhim i “D&D Studio” dhe është finalizuar me klip nga Shaban Shabani. “Harro” vjen pas suksesit që Doranddi ...

Read More »

Kujt i thotë ‘Jena të ri’, Edona Bujari?

Këngëtarja Edona Bujari me muzikë ka nisur të meret që në moshën 10 vjeçare duke realizuar kështu disa këngë në bashkëpunim me motrat e saj ndërsa edhe disa bashkëpunime tjera por që projekti ‘Jena të ri’ është kënga e saj ...

Read More »

Këngëtari i ri Agon Latifi sjell këngën e re “Si ti”

Këngëtari i ri, Agon Latifi, ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor. “Si ti” titullohet kënga e tij më e re, e cila është pasuese e dy projekteve paraprake shumë të suksesshme “Drejt n’zemër” dhe “Mos ...

Read More »

Motrat Mustafa dhe yje të tjerë për Vit të Ri në Zvicër ja ku!

Nuk do të jetë një por dy mbëmjë madhëstore që këtë vit ka organizuar Boleros 2 Club në Zurich duke sjellë para shumë bashkëatdhetarëve yjet e muzikës shqiptare. Në natën e ndërrimit të viteve më 31 Dhejtor do të jenë ...

Read More »

Artisti Suad Zulbeari sjell hitin plot ritëm “Ti e di”

Ai ka 13 vite që merret me muzikë e jo vetëm ka talent dhe një zë të bukur, ai është edhe i shkolluar për muzikë në Universitetin e Tetovës. E kemi fjalën për këngëtarin Suad Zulbeari nga Gostivari, ndërsa që ...

Read More »

Gjyste Vulaj, Meda dhe Stupcat për Krishtlindje në…

Një nga kombinimet më intetesante me dy këngëtarët më të kërkuar të muzikës shqiptare Gjyste Vulaj dhe Meda dhe me humoritët më të mirë siç janë Stupcat. Pikërisht këta artistë do të jenë në një super mbrëmje në Aadorf TG ...

Read More »

Premierë: “ Nje moment” nga DEDI

DEDI është artisti shqiptar i cili ka depertuar fuqishem ne industrin muzikore shqiptare. Me zerin e ti brilant qdo projekt muzikor e shendrro ne hit. Per fansat besnik te muzikes se ti DEDI sapo ka lansuar nje super projekt muzikore. ...

Read More »

Reperi shqiptarë Yeeci sjellë videoklipin më të ri “Cartier” (Video)

Ahmet Xhemajli reperi i lindur në Prishtinë i rritur në Ferizaj i cili jeton e vepron në Geneve të Zvicrres sapo ka lansuar videoklipin e tij të fundit klip ky i cili është duke u pritur mjaftë mirë dhe po ...

Read More »
Loading...