Rovena Bundo lanson këngën “My Love”

Blerand Rexhepi

Ajo ka ardhur me projekt të ri muzikor. Rovena Bundo, këngëtarja shqiptare në kanalin Youtube ka hedhur këngën e titulluar “My Love”. Teksti i këngës u shkruan nga RB ndërsa muzika dhe arazhmanti i këngës janë bërë nga Alsked Rrenja. “My Love” u finalizua edhe me klip nga ND Film […]

Kida në pozicion seksi shfaqet mbi divan (FOTO)

vull

Këngëtarja kosovare Kida, ka postuar një fotografi ku ka marrë një pozicion seksi në divan. Përveç fotografisë me divan, ajo ka postuar edhe dy fotografi tjera me ku duket mjaftë tërheqëse e veshur në të bardha. Mbishkrimi i postimit ishte një puthje e padedikuar, por duket se fansat e kanë […]

A ishte Getoar Selimi i dashuri i parë i Marines?

vull

Getoar Selimi prej vitesh e mban fronin e reperit më të popullarizuar, e imazhi i tij u bë edhe më popullor kur ai u lidh me prezantuesen bukuroshe Marina Vjollca, shkruan “Kosovarja”.Për Marinen ky ishte i dashuri i parë, ndërkaq Geti për shumë kohë është konsideruar si “Kazanova” i estradës. […]

Vajza e Lutfi Hazirit, çmend me linjat trupore (FOTO)

vull

Lutfi Haziri është njëri ndër politikanët më të njohur dhe më të pëlqyer në skenën politike. Jeta e tij private përfolët mjaft shumë në mediat rozë, duke mos i lënë anash edhe vajzat e tij Këngën dhe Lotinën. Kënga është vajza bukuroshe e kryetarit të Gjilanit, ku ajo studion në […]

Geti publikon foton pranë veturës luksoze, ja çfarë i thotë Meda

vull

Meda i ka komentuar Getoar Selimit. Reperit Getoar Selimi i është bërë diçka shumë e zakonshme për të pozuar pranë veturave luksoze, shkruan lajmi.net. “Vetëm një foto”, ka shkruar ai pranë postimit të një fotografie të tillë të publikuar së fundmi. Pranë saj, si zakonisht Geti ka pranuar komente të […]

Festina Murturi dizajnerja që po bënë namin

Blerand Rexhepi

Festina Murturi është shndërruar në një ndër emrat më të përfolur të industriss së modes në vend. Emrin e saj e përmendin këngëtare e bukuroshe të ndryshme, por edhe shume kilente të kënaqura, të cilat ndihen mrekullueshëm në kreacionet e saj unike. Dizenjatorja e modës Festina Murturi, është bërë tejet […]

Subscribe US Now