Home / Kuriozitete / ShowBiz (page 20)

ShowBiz

Leonard Alija thotë ‘Merre zemrën’, po kujt?! (Video)

Këngëtari pejan Leonard Alija ka hedhur në qarkullim një tjetër projekt muzikorë të finalizuar edhe me videoklip të cilin e ka titulluar ‘Merre zemrën’, një këngë e lehtë e mrekullueshme e cila i kushtohet dashurisë. Me tekst nga Suzana Fazliu ...

Read More »

Biznesmeni i njohur feston ditëlindjen e 30 me shumë romantizëm në Tajlandë (Foto)

Biznesmeni i njohur nga Tetova, Lavdrim Beadini ka udhëtuar drejtë Tajlandës për ditëlindjen e tij të 30 duke e festuar atë nën shumë romantizëm në bregdetin tajlandez nën një klimë shumë ekzotike. Këtë si duket ai i’a ka bë surprizë ...

Read More »

Anxhelina Hadërgjonaj në të brendshme, duket ‘përvëluese’ në projektin e ri ![Foto]

Anxhelina Hadërgjonaj është një nga femrat më atraktive shqiptare. Loading... Këngëtarja që po i mungon skenës muzikore pas shpërnguljes në Amerikë, po vjen për adhuruesit e saj me një projekt të ri, shkruan Indeksonline.  

Read More »

Edon Zejna, shqiptari nga Viena prezanton këngën e parë

Shumë i ri por mjaft i talentuar e ai sapo ka publikuar këngën e tij të parë. Ky është djaloshi me origjinë nga Vushtrria por që ka lindur dhe jeton në Vienë, Edon Zejna, i cili pasionin e tij për ...

Read More »

Rita Ora dhe Bebe Rexha japin lajmin e bukur, ja ku do i shihni së shpejti

Këngëtaret shqiptare me famë botërore, Rita Ora dhe Bebe Rexha do performojnë në një nga shfaqjet më të mëdha të modës. Ato do jenë pjesë e sfilatës së Victoria’s Secret ku ‘ëngjëjt’ do sjellin tendencat e fundit. Lajmin e kanë ...

Read More »

Gold AG: Nëse ka nevojë edhe veshkën e jap për nënën (VIDEO)

Arian Agushi-Gold AgReperi Arian Agushi i njohur si ‘Gold AG‘ së fundi ka qene i ftuar ne një emision në T7, shkruan GazetaBlic.Goldi në përfundim të emisionit i ndau 5 minutat e fundit për personin me të rëndësishëm në jetën ...

Read More »

Këngëtarja e njohur shqiptar ndahet nga bashkëshorti

Ishe kënga “Mbushni gotat” që e riktheu Violetën me një videoklip të ri pas kaq shumë kohësh. Këngëtarja shumë e njohur në Kosovë dhe shumë e dashur për publikun, vazhdon të jetë e shumë komentuar në media dhe së fundmi ...

Read More »

Çka don! GUGU rremben djalin qe kurre se kishit menduar!

Kengtarja mjaft e perfolur per deklaratat e provokimet e saj ne showbizin shqiptar, ka sjelle sot kengen e rradhes me te cilen duket se ka bere diference te madhe me shume kengtare.E kuruar mjaft ne detaje dhe ne skena pa ...

Read More »

E frikshme dhe e bukur Gjyste Vulaj për Halloween

E besoni apo jo këto dy foto që shihmi në dy personazhe të ndryshëm fshihet ylli i muzikës shqiptare Gjyste Vulaj. Po sepse është Halloween e ajo i ka realizuar këto dy kostume tek një prej artistëve më të mirë ...

Read More »

Përkrah aktorëve të njohur në filmin e Drilon Hoxhës edhe Afrim Ismaili

Një film me një skenar mjaft interesant nga Drilon Hoxha po troket e po shohim mjaft protagonistë të njohur të botës së kinemasë por edhe artistë të ndryshëm. Ne mësojmë se në një rol negativ sipas filmit ka pranuar të ...

Read More »
Loading...