Home / Kuriozitete / ShowBiz (page 30)

ShowBiz

Potpuri dasme nga Gëzim Salaj dhe grupi Diamant (Video)

Gëzim Salaj është artisti nga Ulqini me nje karrier 30 vjeqare. Shumë hite nder vite kan bërë të mundur që emri i ti të jetë ndër emrat më të kërkuar . Projekti i ri nga artisti në fjalë vjen në ...

Read More »

“Jepma Zemrën” nga Labinot Rexha gati, është një bashkëpunim

“Jepma zemrën” kështu do të quhet kënga më e re që do të vijë nga këngëtari i njohur Labinot Rexha.Kënga punuar nga B2N do të vijë edhe me një video të bukur nga Loni Production, ndërsa do të jetë në ...

Read More »

Aktorja e “O Sa Mirë” shumë provokuese në fustanin e kuq

Linda Jarani është njëra nga aktoret e para të serialit “O Sa Mirë”. Loading... Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me fustanin ngjyrë të kuqe dhe dukej shumë provokuese. ...

Read More »

Meti sjell versionin më interesant të këngës “Prej një shpati” (Video)

Publiku prej muajsh po e pret projektin e ri nga këngëtari Muhamet Bajrami-Meti. Loading... Ai është nga ata këngëtar që ndër vite ka sjell këngë hite dhe ja ku vjen sërish për të goditur. Meti Bajrami, që është bërë edhe ...

Read More »

Ja ku po i kalon pushimet Ceni Holluwood!

Ai është një personazh shumë i njohur sidomos kur bëhet fjalë për të mbështetur sportistët shqiptar me famë botërore. E kemi fjalën për Ceni Holliwood i cili mes shumë angazhimeve dhe punës ai ka gjetur kohë që të udhëtoje drejt ...

Read More »

Martohet reperi Krom, ja princesha!

Ai është një reper mjaft interesant i cili sapo ka sjellë në treg këngën më të re me titull “Booth”. Por Armendi apo siç e njohin në muzikë si reperi Krom gjatë verës që lamë pas me princeshën e tij ...

Read More »

Aida vjen me ‘Mos e le’, një këngë ritmike shumë e pëlqyer (Video)

E njohur me emrin e artit Aida, e lindur dhe e rritur në Austri por me prejardhje nga Rahoveci, 19 vjeçarja Aida Gashi me muzikë ka nisur që në moshë të re si 7 vjeçe. Loading... Projektin me të cilin ...

Read More »

“Merre” nga Lumi dhe Mirjeta hiti më i ri në estradë (Video)

Lumi dhe Mirjeta Tërshana janë vëlla e motër, por janë edhe kolegë, janë zëra të mrekullueshëm që prej vitesh e kanë dëshmuar talentin e tyre në muzikë, e që kanë shkëlqyer duke sjellë projekte të bukura e të dëgjuara nga ...

Read More »

Star Modus si Ludovik Karrica

Jemi mësuar të shohim shumë vipa shqiptarë të shkojnë e të reklamojnë makina nëpër clube, por ai fluturon me aeroplan privat nga një klub i madh në një super festival. Fjala është për artistin e veçantë Ludovik Karrica, pasi ai ...

Read More »

“Tradita jonë”, një super projekt që vjen fuqishëm nga Gazmend Kelmendi (Video)

Po rikthehet fuqishëm pas një sezone të stërngarkuar me një videoprojekt shumë interesant. Gazmend Kelmendi këngëtari i cili prej 20 vitesh jeton në Suedi vjen me një këngë të titulluar ‘Tradita jonë’, projekt ky me tekst dhe muzikë nga Fatmir ...

Read More »
Loading...