Home / Kuriozitete / ShowBiz (page 37)

ShowBiz

Ish-presidentja se si e hedh vallen [Foto]

Ajo ishte prezente në një aheng familjar Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka kohë që komentohet nga mediat rozë për paraqitjet e saj. 43-vjeçarja përkujdeset gjithmonë për vetën dhe gjithmonë duket mjaft elegante. Loading... Tash së fundi ajo ishte prezente ...

Read More »

Gold-Ag: UÇK ta puthsha ballin

Reperi Arian Agushi (Gold-Ag) njihet për këngët e tij në shumë raste me tekste patriotike. Loading... Ai plot herë i këndoi edhe luftës, Preshevës e UÇK-së, duke mos anashkaluar edhe ushtarët e saj veç e veç.     Këto ditë ...

Read More »

Dëshmorit Safet Boletini i kushton këngë Driton Jakaj, ja projekti (Video)

Javë më parë u paralajmërua projekti i ri i këngëtarit të mirënjohur Driton Jakaj. U tha se kjo këngë është dedikim për dëshmorin Safet Boletini, i njohur si komandant “Tigri”, e që njihet si një ndër trimat më të mëdhenj ...

Read More »

VIDEO/ Dalin pamjet e para të videoklipit të Amelda Abazi!

Një muaj më parë aktorja Amelda Abazi nëpërmjet postimeve në profilin e saj në Instagram njoftoi se përveç aktrimit, kishte filluar të merrej me muzikë. Loading... Loading… Ajo kishte filluar të xhironte klipin e ri që pritet të lançohet shumë ...

Read More »

Dafina Selimi fituese në ” Best Model Grand Universe 2018 “

Loading... DAFINA SELIMI nga Holanda me preardhje nga Skederaj , një Miss dhe Modele që po bën bujë me bukurinë e sajë nuk ka të ndalur, pas shumë sukseseve nëpër spektakle bukurie ajo ka sfiduar edhe në eveniment bukurie duke ...

Read More »

Ylli Demaj: Vera ka mbaruar po për ne këngëtarët sezoni nuk mbaron kurrë

Ai është një prej artistëve më të kërkuar dhe kudo i angazhuar. Vera për të ishte plot punë kryesisht dasma, i ftuar dhe i rezervuar kohë më parë, pasi zëri dhe reperrtori i tij pëlqehet shumë. Ky është këngëtari Ylli ...

Read More »

Nga moda te futbolli, zbulohet prezantuesja sexy që do të drejtojë emisionin sportiv në…

Pas Marina Vjollcës dhe Fjoralba Ponarit, “Procesi Sportiv” mesa duhet do të ketë një prezantuese të re, mjaft simpatike. Bëhet fjalë për Nevina Shtyllën. Loading... Sipas “revistëswho.com” mederatorja ka braktisur “Jo vetëm modë” në TV Klan për të nisur një ...

Read More »

Anita Haradinajt ‘’i vjen në majë të hundës” me Ramushin

Anita Haradinaj, bashkëshortja e kryeministrit Ramush Haradinaj, e ftuar në “Ftesë në 5” rrëfeu jetën pranë kreut të shtetit të Kosovës. Prej shumë vitesh, Ramushi ka munguar në shtëpi sepse po gjykohej në Hagë, ndaj Anita dhe 3 fëmijët nuk ...

Read More »

Femër superseksi… është Missi shqiptar që do na përfaqësojë në botë

Me 25 tetor do të mbahet ‘Miss Grand International’, konkursi i bukurisë ku marrin pjesë vajza nga e gjithë bota. Loading... Shqipërinë do ta përfaqësojë modelja shtatlartë, me forma bombastike Klaudia Kalia. Klaudia është e njohur për publikun pasi vitin ...

Read More »

Premierë “Lej net folin” nga Blendi (Video)

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur . Një artist i ri që premton shumë në industrinë e muzikës është Blendi. Loading... Blendi sapo ka ...

Read More »
Loading...