Ronaldinjo po hetohet edhe për krime tjera

vull

Ish-futbollisti më i mirë në botë Ronaldinho po hetohet për krime tjera nga autoritetet e Paraguait, ka njoftuar prokurori që po merret me rastin, shkruan agjencia Reuters të dielën, transmeton Koha.net. Ronaldinho po mbahet në burg në Paraguai pasi ishte kapur me pasaportë fals. Prokurori Omar Legal nuk ka qartësuar […]

KV “Universiteti i Tetovës” e fitoi ndeshjen përballë KV “Liria”

vull

Sezoni pranveror i kampionatit në volejboll ka filluar me kryendeshjen mes Klubit të Volejbollit “Universiteti i Tetovës” dhe skuadrës “Liria” nga Zherovjani. Volejbollistët e Universitetit tonë treguan kualitet duke triumfuar 3-0 në sete, kjo edhe falë përforcimeve të reja, që rezultuan të qëlluara. Ndeshja që u zhvillua më 15 shkurt […]

Shkëndija ka përfunduar fazën përgatitore në Antalia të Turqisë

vull

Shkëndija ka përfunduar fazën përgatitore në Antalia të Turqisë, ndërsa pak para nisjes për në Tetovë, trajneri Ernest Gjoka për kanalin e klubit ka folur në lidhje me vlerësimin e tij për punën e bërë deri tani. “Përgatitjet në Antalia shkuan mirë dhe shfryëzuam kushtet e këtushme” “Testet me skuadra europiane […]

Subscribe US Now