Home / Kronika e Zezë / Çegran, 16 vjeçari therr me thikë kushëririn e tij 17 vjeçar

Çegran, 16 vjeçari therr me thikë kushëririn e tij 17 vjeçar

Dje rreth orës 21.00, në fshatin Çegran të Gostivarit, ka ndodhur një zënkë, ku së pari 16-vjeçari ka sulmuar fizikisht kushëririn e tij 17-vjeçarë, në një salon për lojra argëtuese, dhe më pas nga xhepi ka nxjerur dhe e ka sulmuar me thikë, dhe e ka shpuar duke i shkaktuar plagë në këmbën e majtë.

Loading...

      Janë kryer hetimet në vendin e ngjarjes, është gjetur dhe marur thika për ekspertizë, dhe punohet në zbardhjen e plotë të rastit./TS/

Loading...