Home / Kronika e Zezë / Dy gra shqiptare helmojnë veten me medikamente

Dy gra shqiptare helmojnë veten me medikamente

Dy gra kanë vendosur ti japin fund jetës së tyre, duke konsumuar sasi të mëdha medikamentesh.

Loading...

Ngjarjet e veçuara nga njëra-tjetra, kanë ndodhur në qarkun e Lezhës.

Sipas burimeve të Policisë Vendore, mësohet se fatmirësisht, pas ndihmë së parë mjekësore ato ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Për të dy astate, Policia vendore bën të ditur se po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Komisariati i Policisë Lezhë

Më datë 03. 12. 2018, në Barbullojë, në banesë, është vetëhelmuar me medikamente dhe ndodhet në spital në gjendje të rëndë shtetësja K. P., vjeçe 26. Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
Komisariati i Policisë Kurbin

Më datë 03. 12. 2018, në Laç, në banesë, është vetëhelmuar me medikamente dhe ndodhet në spital në gjendje të rëndë shtetësja V. D., vjeçe 33. Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Loading...