Home / Kuriozitete / ShowBiz / Foto/ Njihuni me bukuroshen braziliane që shoqëron Ronaldinjon

Foto/ Njihuni me bukuroshen braziliane që shoqëron Ronaldinjon

Ronaldinjo ka mahnitur anëembanë botën kur kishte topin në këmbë. Tashmë i tërhequr nga futbolli i luajtur, ish-ylli brazilian po bën atë që di të bëj më mirë.

Loading...

Ai di si të tërheqë vëmendjen e mediave dhe këtë herë është duke darkuar me yllin e “PlayBoy”, Ania Gadea.

Loading...