Muki mbështet Zaevin për uljen masive të rrogave të qytetarëve (Video)

Blerand Rexhepi

Sonte në emisionin Click Plus në TV21 që realizohet përmes lidhjes Skype, debatojnë nënkryetari i LSDM-së Muhamed Zekiri, Arbër Ademi nga BDI, Elmi Aziri nga ASH si dhe ekonomisti Visar Ademi, në lidhje me pakon e masave ekonomike të shpalosuara nga ish-kryeministri Zaev.

Deputeti Zekiri theksoi se pakoja përmban 15 masa ekonomike dhe për momentin vetëm një pikë, ajo ulja e rrogave paraqet debat në opinion. Ai thotë se ata që reagojnë kundër uljes së rrogave në sektorin publik nuk e kanë kuptuar seriozisht situatën, dhe se nëse kanë ndonjë ofertë tjetër duhet të paraqesin.

#Zekiri në #ClickPlus: Ata që janë kundër uljes së rrogave për administratën, lë të ofrojnë zgjidhje tjetër!

Gepostet von TV21 am Montag, 23. März 2020

Next Post

Muhamed Sejdini dhuron tre automjete të ndihmës së shpejtë për spitalin e qytetit të Shkupit

FFM ka blerë tre automjete ambulance me dedikim për Spitalin e Qytetit të Shkupit, si donacion në këto momente të krizës me shëndetin e qytetarëve shkaku i përhapjes së koronavirusit. Në kohën kur futbolli dhe sportet në përgjithësi janë të paralizuara në tërrësi dhe kur virusi COVID-19 është sfida e […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: