Home / Kuriozitete / ShowBiz / Modelja shqiptare Bernadeta, pjesë e videoklipit të reperëve zvicranë

Modelja shqiptare Bernadeta, pjesë e videoklipit të reperëve zvicranë

Sensacioni i vitit 2018 në industrinë e showbizit shqiptar në Zvicër, Bernadeta Anna Nikollbibaj, është shfaqur si protagoniste kryesore në videoklipin e reperëve të famshëm zvicran, Mazo dhe Hako. Kënga mban titullin “Hayatim” e cila është mjaft ritmike dhe pritet të jetë njëri ndër hitet kryesore në Zvicër për vitin 2019. Videoklipi është realizuar në Zvicër dhe roli i modeles shqiptare paraqitet në nivel shumë artistik e cila lenë shumë për të dëshiruar.

Loading...
Loading...