Home / Kuriozitete / ShowBiz / Pop stari Liza gjen princin e jetës

Pop stari Liza gjen princin e jetës

Ajo Liza Therese Holmberg është një nga vajzat më të bukura në Suedi dhe jo vetëm por edhe një super star falë talentit të saj si këngëtare. E kjo bukuroshe ka pak ditë që nuk është më single, ajo sapo ka gjetur princin e saj vetëm pak ditë para vitit që shkoi prezantoi gjysmën tjetër që quhet Nasim Chowdhury dhe është menaxher kryesor. Ndërsa duken me njëri-tjetrin një super çift.

Loading...
Loading...