Momenti kur dorasi qëllon me plumba viktimat në Lagjen e Spitalit në Prishtinë (Video)

vull

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në Lagjen e Spitalit në kryeqytet.

Aty janë plagosur katër persona, një prej të cilëve ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës.

Gazeta Express ka siguruar videon nga momenti kur dorasi ka qëlluar me plumba viktimat në Lagjen e Spitalit:

 

 

 

 

Next Post

DËSHMITARI: DJALË E BABË JANË PËRFSHIRË NË INCIDENT, JA PSE NDODHI NGJARJA

Një dëshmitar i rastit në konfliktin me armë zjarri në Prishtinë, ka thënë se “një baba dhe djali i tij janë të përfshirë në këtë incident”, i cili ndodhi sot në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë.   Sipas këtij dëshmitari, dy nga viktimat janë të moshës rreth 30 vjeçare, derisa […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: