Kohanews

Ke Çfarë Lexon!

Dhëndri ngacmon seksualisht kamarieren në ditën e dasmës

1 min read
Loading...

Një dhëndër është arrestuar me akuzën e ngacmimit seksual të një kamarierje adoleshente në ditën e tij të dasmës.

Matthew Aimers doli me pranga në duar nga ceremonia që po zhvillohej në Northampton Valley Country Club në Filadelfia.

Policia tha se 31 vjeçari ishte në dasmën e tij kur iu afrua kamariers dhe i tha: “Mund të bëni çfarë të doni me mua, do ju jap 100 dollarë”, më pas i kërkoi ta puthte.

Kur ajo refuzoi, dhëndri e ndoqi në banjo dhe filloi ta prekte dhe u zhvesh.

Kamarierja tha për policinë se u trondit nga ngjarja.

Ndërsa policia mbërriti në dasmë pas shpërthimit të sherrit mes adoleshentes dhe dhëndrit.