Driton Jakaj me “Çiki Çiki” do ti ngrisë temperaturat

Blerand Rexhepi

Driton Jakaj është këngëtari i një numri të madh këngësh, një pjesë prej të cilave projekte shumë të pëlqyera nga publiku. Jakaj, ndër vite ka prezantuar këngë folklorike, popullore e zbavitëse, duke e dëshmuar që është këngëtar i të gjitha zhanreve. Ylli i muzikës, po rikthehet sërish dhe këtë herë me një produksion shumë ekskluziv, një këngë ritmike të punuar në studion e Alban Futrunes, me tekst të Armand Trebickes dhe videoklip të realizuar nga produksioni “Tik Tak Video”. Kënga që po e ri-sjell këngëtarin pranë publikut, titullihet “Çiki Çiki” dhe siç kuptojmë videoklipi do të jetë mjaftë ekzotik. Priteni hitin e ri nga Driton Jakaj.

Next Post

Premierë botërore e filmit "Shelgu" nga Mançevski në Romë

Me premierë gala dhe shëtitje në tapetin e kuq, mbrëmë, në kuadër të Edicionit të 14-të të Festivalit të Filmit në Romë, u shfaq premiera e filmit më të ri artistik “Shelgu” të regjisorit Millço Mançevski.   Në premierën, e cila u mbajt në Sallën Petrasi, në kompleksin më të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: