Kohanews

Ke Çfarë Lexon!

Fjolla Morina me pozë atraktive në fustanin transparent

1 min read
Loading...

Fjolla Morina erdhi tejet atraktive në imazhet e fundit.

Fjolla Morina ka postuar së fundi një fotografi të re, në të cilën erdhi e veshur me fustan të zi.

Këngëtarja në pjesën e poshtme fustanin e kishte transparent, në të cilin zbulonte tatuazhin gjigant në këmbë.

“Zonja në të zezë”, është mbishkrimi që ajo ia la fotos, në të cilën pranoi shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit.

Kujtojmë se “Nace Nace” titullohet projekti i fundit nga Fjolla Morina, këngë kjo në klipin e të cilës erdhi tejet tërheqëse.