Georgina “eklipson” Ronaldon, në super formë në reklamën e fundit

vull

Georgina Rodriguez po e shfryëzon më së miri famën e partnerit të saj, Cristiano Ronado. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay ka përzgjedhur modelen argjentinase për të reklamuar linjën e re,

Georgina duket sikur fluturon në foton e publikuar në llogarinë e saj në Instagram, një pozë që tregon të gjithë sensualitetin e saj dhe një fizik për t’u patur zili. Pëlqimet dhe komentet pozitive kanë vërshuar lumë, e si mund të ndodhte ndryshe kur fansat e saj kanë arritur shifrën 12.5 milionë.

Next Post

Qeveria formon ekip operativ për të luftuar krimin dhe korrupsionin

Qeveria në mbledhjen e sotme ka vendosur që të formojë ekip operativ i cili do ta luftojë krimin dhe korrupsionin, me qëllim që drejtësia të jetë e kënaqur dhe të ketë përgjegjësi për të gjithë që kanë marrë pjesë ose kanë ndihmua në këtë drejtim në të kaluarën. Me ekipin […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: