Kohanews

Ke Çfarë Lexon!

Këngëtari Durim Malaj ndërpret darsmën, por çfarë ndodhi pastaj!?

1 min read
Loading...

Këngëtari i njohur i muzikës popullore Durim Malaj pak ditë më parë ka qenë i ftuar për të kënduar në një aheng familjarë tek familja Hasanmetaj, një atmosferë e jashtëzakonshme e krijuar nga vokali dhe performanca live e tij, mirëpo e gjithë euforia erdhi në momentin që këngëtari për t’ia bë një befasi dasmorit vendosi që të ndërpretë performancën dhe të lë në gjysëm dasmën. Videoja e xhiruar duket se ka shokuar dasmorin i cili i befasuar jashtë mase nga veprimi i këngëtarit Malaj nuk ka ditur çfarë të bëj më tej, mirëpo befasia vjen në një moment tjetër kur pas daljes së Durimit në sallën e dasmës futet reperi i njohur Gold Ag i cili ndez edhe më shumë atmosferën e këtij ahengu familjarë, ndërkohë që siç duket në videon e publikuar, e gjithë kjo befasi ishte pregaditur nga këngëtarët Durim Malaj dhe Gold Ag.