Mento vjen me projektin e ri ‘Edhe sa’

Blerand Rexhepi

Mentor Rekaj që tashmë njihet në skenë me emrin e artit Mento pasiqë me këtë emër është prezantuar si një artist i ri, ka finalizuar tashmë tre projekte me videoklipe nga kompania e njohur “MR Entertainment” dhe producenti RidvanB. Mento vjen me një super projekt të fundit që tashmë po bëhet hit që titullohet ‘Edhe sa’, një këngë plot stil me tekst nga vet këngëtari, e që mund të shijoni në linkun në vazhdim:

Next Post

Kë kap IzzY 'Bingo' (Video)

Ka pak muaj që ka lancuar videoprojektin me titull ‘Asaj’, por këngëtari tashmë i njohur IzzY nuk e ka ndërmend të ndalet sepse vjen me një tjetër super projekt të titulluar ‘Bingo’ e që këtë herë vërtetë këngëtari ka kap bingo pasiqë projekti i ri po bën namin dhe pëlqehet […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: