Kohanews

Ke Çfarë Lexon!

Nuk lë vend për imagjinatë, kjo është shqiptarja që po habit Italinë

1 min read
Loading...

Jori Delli është emri i shqiptares, e cila ka “çmendur” të gjithë Italinë me format e saj bombastike.

Ajo u bë e njohur verën e vitit të kaluar, kur u shfaq në “Sportitalia”. Jori është rritur në Torino dhe ka punuar në këtë vend si modele që e vogël.

Në profilin e Instagramit ajo poston foto të cilat nuk lënë vend për imagjinatë. 23-vjeçarja është cilësuar si një yll në Itali.

Gjithashtu modelja është tifoze e zjarrtë e Milanit. Më poshtë ju sjellim fotot e 23-vjeçares dhe mund të themi vetëm se ajo është një ‘bombë’ e vërtetë.