Nusja e ish-futbollistit të njohur të Kombëtares sjell FOTO me të gjitha veshjet si princeshë

vull

Ish-futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Milot Rashica, i cili aktualist militon në radhët e Kosovës, po i jep fund beqarisë këtë muaj.

 

Ndërkohë që e fejuara Rashicës, Belkiz Kera, ditët e fundit u përfol shumë në mediat rozë.

 

Kjo për faktin se e fejuara e Milotit e bëri një festë para dasmës, nga e cila publikoi pamje të shumta në rrjet.

 

Dhe kur bëhet fjalë për imazhet, disa fotografi nga kjo festë, e organizuar në muajin gusht, Belkizi i publikoi së fundmi në Instagram, ku shihet se ka ndërruar shumë veshje të zgjedhura vetëm për këtë festën.

 

Ajo është shfaqur si një nuse tipike shqiptare, me dimi e jelek dhe me fustane si të princeshave.

 

Çifti janë fejuar në vitin 2015 dhe tashmë pas katër vitesh kanë vendosur ta kurorëzojnë lidhjen e tyre në altar.

Next Post

Krim! Lihen qëllimisht pa ujë banorët e Tiranës sepse Rama do ta japë Ujësjellësin me koncension!

Mungesa e ujit të Tiranë këtë verë, që është kthyer në makthin e banorëve të saj, duket se fsheh një mister përtej asaj që në dukje emërtohet si “thatësirë”. Një burim nga PS dhe qeveria bën të ditur se kryeministri Rama dhe kryebashkiaku Veliaj po e shkaktojnë qëllimisht këtë krizë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: