Balotelli është futbollisti i ri i Brescia

vull

Mario Balotelli më në fund ka gjetur një klub të ri pasi u bë e qartë se Marseja nuk do t’i ofronte atij një zgjatje të marrëveshjes, transmeton  KohaNews

“Mario Balotelli është zyrtarisht një lojtar i ri për Brescia. Kthimi në Itali pas tre vjetësh është falë vendosmërisë dhe entuziazmit të Mario për t’u rikthyer në Brescia, një qytet ku ai u rrit dhe si fëmijë u theksua nga aftësitë e tij fizike dhe teknike “, thuhet në kumtesën e Brescia.

Më herët në karrierën e tij, Balotelli ka luajtur për Interin, Manchester Cityn, Milanin, Liverpoolin, Nice dhe Marsejën./Kohanews

 

 

Next Post

Nesër do të dihet fati i Dibalës

Pasiguria për të ardhmen e sulmuesit të Juventusit, Paulo DiBala vazhdon. E ardhmja e Argjentinasit në Torino është e pasigurt dhe raportet e mediave italiane këtë javë do të shohin bisedimet e fundit midis Juventus dhe PSG për transferimin e tij të mundshëm në “Parkun e Princit”, transmeton KohaNews. Dibala […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: