Kohanews

Ke Çfarë Lexon!

Barca do të nis pa Mesin, Reali në sulm me Benzemën dhe Vinisius (FOTO)

1 min read
Loading...

Sonte në ora 21:00 në Camp Nou luhet “El Classico” e parë për vitin 2019 në gjysmëfinale të Kupës së Spanjës. Barcelona pret rivalin e përjetshëm Real Madrid në një takim ku katalanasit do ta fillojnë pa kapitenin Lionel Messi transmeton KohaNews.
Formacionet me të cilët kanë vendosur të dalin dy trajnerët Valverde dhe Solari duken kështu.