Ekipi i Vellazerimit neser do te luaj ndeshjen e pare kete sezon si vendas, edhe ate kundrejt ekipit te Labunishtes nga Struga.

vull

Do te jete padyshim derbi i javes ne Ligen e Dyte Perendim, qe te dy ekipet ndeshjet e para i kan luajtur si mysafir dhe kan fituar me rezultat identik 1-2.

Nje ndeshje e rende pa dyshim, ekipi i Labunishtes vjen pa flamur te bardhe duke kerkuar pike ne Kercove, por edhe ne kemi ambicjet tona, respket per Labunishten por te shpresojm qe piket do te ngelin ne Kercove.


Ndeshja do te luhet neser (e diel) ora 16:30 jeni te mirseardhur.

Next Post

KONFERENCË PËR SHTYP E TRAJNERIT TË KOMBËTARES EDOARDO REJA

Trajneri i kombëtares, Edoardo Reja ka dalë ditën e sotme në konferencë për shtyp nga ambientet e FSHF, ku ka shpallur listën e futbollistëve të grumbulluar për dy ndeshjet kualifikuese të EURO 2020. Shqipëria do të luajë në datën 7 shtator ndaj Francës në transfertë dhe në datën 10 shtator […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: