Kohanews

Ke Çfarë Lexon!

Philippe Coutinho – zhgënjimi më i madh në historinë e Barçës

1 min read
Loading...

Po mos ta kishin paguar 160 milion euro, ndoshta kritikat në llogari të tij nuk do të ishin aq të ashpra.
Kështu Coutinho është goditur vazhdimisht nga tifozët e Barcelonës, sidomos pas El Klasikos duke e akuzuar për lojë inferiore. Tifozët duan që në vend të tij të luaj Malcom i cili mbrëmë shënoi gol dhe jep një kontribut të madh për skuadrën.
Njëherit tifozët presin me shpresë kthimin e Osman Dembele me çka rehabilitimi i tij është nga fundi dhe mund të gjendet në takimin përball Atletiko Bilbao./KohaNews