Gostivar: 9 persona në pranga për shkak tregtimit me heroinë

vull

Nëntë persona janë arrestuar në aksionin policor në Gostivar, pasi që është gjetur te të njëjtit lëndë narkotike heroine.   Dje (5-shtator) në ora 16.00, në rrugën ,,Goce Dellçev,, në Gostivar, janë privuar nga liria: J.T.(50) nga fshati Raven, R.A. (37) nga fshati Senakos, B.A. (45) nga Negotina e Pollogut, […]

Ngjarje tragjike në Gostivar (foto nga hyrja ku ka ndodhur)

vull

Një ngjarje e rëndë tragjike ka ndodhur në qytetin e Gostivarit me çrrastë ka mbetur e vrarë një grua e moshës 78 vjeçare me iniciale S.T., motivi që çoi deri në vrasjen e 78 vjeçares akoma nuk dihet. Në spital, mësohet se kanë përfunduar edhe 2 persona të tjerë. Burimet […]

Të enjten do të bëhet dezinsektimi i dytë nga toka në territorin e komunës së Gostivarit

vull

Njoftohen qytetarët se më datë 22.08.2019 (e enjte), do të bëhet dezinsektimi i dytë nga toka në territorin e Komunës së Gostivarit për zhdukjen e mushkojave të rritura dhe dëmtuesve të tjerë. Dezinsektimi do të kryhet në mbrëmje pas orës 24:00 deri në orët e hershme të mëngjesit, vetëm në […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: