Angellovski dhe Nikollov: Kundër Izraelit shkojmë për fitore

vull

Përfaqësuesja ‘A’ e Maqedonisë nga sot i nis përgatitjet për dy ndeshjet eliminatore të Europianit kundër Izraelit dhe Letonisë. Në grumbullimin e parë në hotelin “Park” munguan kapiteni Pandev, Trajkovski, Triçkovski, Nesterovski dhe portieri Dimitrievski të cilët nesër do ti bashkohen ekipit në Ashdod të Izraelit. Në takimin e sotëm […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: