8 gabimet e Real Madridit në këtë merkato verore

vull

Real Madrid mbylli merkaton e transferimeve me një numër dyshimesh që varen nga planifikimi në klub. Revolucioni i shumëpërfolur nuk u bë kurrë dhe me përjashtim të Eden Hazard, superyjet nuk erdhën. Kjo dritare është mbyllur, dyshimet mbesin, dhe Los Blancos bëri një numër gabimesh gjatë gjithë verës. Real Madrid […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: