Rita Ora pret flokët bisht-pëllumb (FOTO)

vull

Rita Ora nuk ka frikë të eksperimentojnë, qoftë edhe me disa nga trendet më të çuditshme të flokëve. Për habinë e askujt, rezultati është fantastik. Fillimisht na lejoni t’ju risjellim në vëmendje një ndër trendet e flokëve të viteve 1970 dhe ’80: modelin e njohur si bisht-pëllumb që konsiston në […]

Rita Ora, mbështet Taynën dhe Dafinën: Vetëm vajzat kosovare e djegin

vull

Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Rita Ora, duket se është shumë krenare me bashkëatdhetarët e saj. Ajo së fundmi ka shpërndarë në InstaStory projektin më të ri muzikor që dyshja Tayna dhe Dafina Zeqiri sollën së bashku, konkretisht këngën ”Bye, Bye”. Kënga e cila erdhi me një klip mjaft eksplicit, ka […]

“Hajde shqipe” Dua Lipa dhe Rita Ora i përgjigjen ftesës për bashkëpunim

vull

Dua Lipa dhe Rita Ora, duket se kanë lënë pas konfliktet e tyre dhe i janë përgjigjur pozitivisht ftesës publike nga Bebe Rexha për një bashkëpunim mes këngëtareve më të njohura shqiptare në botë. Bebe e kërkoi këtë përmes një postimi në Twitter, ku shkroi: “Dua një bashkëpunim me Dua Lipën, […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: