Home / Tag Archives: Ronaldinjon

Tag Archives: Ronaldinjon

Foto/ Njihuni me bukuroshen braziliane që shoqëron Ronaldinjon

Ronaldinjo ka mahnitur anëembanë botën kur kishte topin në këmbë. Tashmë i tërhequr nga futbolli i luajtur, ish-ylli brazilian po bën atë që di të bëj më mirë. Loading... Ai di si të tërheqë vëmendjen e mediave dhe këtë herë ...

Read More »
Loading...