Shumë vite pas transmetimit të episodit të fundit të serialit legjendar humoristik “Frasier”, psikiatri ynë i preferuar Frejzer Krejn rikthehet me analiza të reja dhe batuta të reja. Në rolin kryesor shfaqet sërish gjeniu Kelsi Gramer dhe këtë herë së bashku me të janë edhe disa aktorë të tjerë të famshëm që interpretojnë personazhet e kapitullit të radhës në jetën e Frejzer.

Pasi ka kaluar shumë vite në Sieatël, Frejzer vendos të kthehet në qytetin e tij të lindjes në Boston, ku do t’i duhet të përballet me sfida të reja, të ndërtojë marrëdhënie të reja dhe më në fund të përmbushë ëndrrat e tij të vjetra. Episodet e reja të serialit “Frasier” do të jenë në dispozicion ekskluzivisht në platformën e transmetimit SkyShowtime.

Kelsey Grammer as Frasier Crane in Frasier, streaming on Paramount+, 2023. Photo credit: Pamela Littky/Paramount+
TM & © 2023 CBS Studios Inc. Frasier and related marks and logos are trademarks of CBS Studios Inc. All Rights Reserved.

Simpatiku Frejzer Krejn më në fund merr “aktin e tretë” të jetës, domethënë fundin që meriton. Herën e fundit që Frejzer ishte në Boston, e takuam në serialin “Cheers” – ku u krijua personazhi i psikiatrit  gjenial me humor gazmor. Kësaj radhe, 40 vite më vonë, ai kthehet në vendlindje me energji të freskët, por edhe shumë njohje të vjetra.

Fansat e serialit origjinal “Frasier” do të jenë të kënaqur me rikthimin e Kelsi Gramer në rolin kryesor, i cili luan psikiatrin mendjemprehtë me shumë sharm dhe shaka të herëpashershme gazmore komike.

Përveç Gramerit, në serialin e ri luan Xhek Katmor-Skot në rolin e djalit të Frejzerit, Fredi; Nikolas Lyndëhurst si shoku i vjetër i shkollës i Frejzerit, i kthyer në profesor universiteti Alan, më pas Toks  Olagundoje si Olivia, kolegu i Alan dhe kreu i Departamentit të Psikologjisë të universitetit, Xhes  Salgueiro si shoku i dhomës së Fredit, Iv dhe Anders Kit si nipi i Frejzerit, David.

10 episodet e reja të serialit “Frasier” mund t’i shikoni ekskluzivisht në platformën e transmetimit SkyShowtime. Dhe nëse keni nevojë për një kujtesë për episodet e vjetra, mos kërkoni më tej – argëtimi më i mirë është pikërisht në SkyShowtime!

Përveç “Frasier”, në SkyShowtime gjatë muajit nëntor do të mbërrijnë një sërë titujsh interesantë dhe të njohur, të cilët sigurisht që do të mbajnë vëmendjen tuaj. Për adhuruesit e serialeve emocionuese, janë seritë e reja ‘Dreamland’, ‘Codename: Annika’ dhe seriali i ri ‘Fellow Travelers’, premierë në SkyShowtime. Nga ky muaj, adhuruesit e filmave do të jenë në gjendje t’i ndjekin hitet verore “The Super Mario Bros Movie” dhe “Renfield”, por gjithashtu të hedhin një vështrim në disa nga blockbusterët tashmë në dispozicion në platformë. Aktivizo llogarinë tënde në SkyShowtime sot dhe shijo orë të tëra argëtimi kulmor!