Ish-bashkëshortja e tenistit Feliciano Lopez, Alba Carrillo është sërish në qendër të vëmendjes. Modelja atraktive, e martuar me tenisten nga viti 2015 deri në vitin 2017, ka vendosur të flasë hapur për jetën e saj intime.

  • Është një gjë e keqe nëse e lejon veten të jesh në një marrëdhënie me dikë vetëm sepse nuk mund të zgjedhësh. Problemi është se zakonisht nuk ka gjëra solide, të paktën me burrat që kam hasur – tha Carrillo.

Modelja ka treguar gjithashtu se cilat gjëra e shqetësojnë më shumë në marrëdhëniet e sotme.

  • E kam problem me hapjen e shpejtë të këmbëve – ka treguar Alba dhe ka shtuar se për një marrëdhënie me të mjaftojnë parfumet e mira, një bisedë interesante dhe një mashkull që paguan faturën në takim.

By vull