Kejvina është aktive në rrjete sociale, e më shumë në Instagram.

Ajo sjell foto me poza të ndryshme.

Kejvina morri vëmendje me foton e fundit në fustan të zi, elegant dhe tejet joshës.

Bukuroshja në poza shfaq format e trupit në top formë.

By vull