Aktorja e njohur, Olta Gixhari është prej emrave më të komentuar më media rozë.

Krahas karrierës së saj të suksesshme prej vitesh, ajo u bë gjithashtu mori vëmendje të madhe edhe pas hyrjes në Big Brother VIP Albania 2.

Aktualisht Gixhari po shijon suksesin me filmin “Në kuadër të dashurisë”, dhe përkundër angazhimeve ajo së fundmi ka gjetur kohë që të iu përkushtohet fansave në Instagram.

Olta realizoi një pyetësor duke iu përgjigjur disa prej pyetjeve më interesante të admirueseve të saj.

Në një prej tyre ajo u pyet nëse është penduar për ndonjë gjë që ka bërë në jetë.

“Unë nuk bëhem pishman për asgjë. Pishmani është për njerëzit e dobët”, ishte përgjigja e Oltës.

Kujtojmë që në filmin e fundit, Oltën e shohim përkrah fituesit të BBVA 2, Luiz Ejllin.

By vull