Rita Ora thuhet se ka blerë një pallat me vlerë prej 5 milionë funtesh (5.7 milionë euro) në Zelandën e Re me bashkëshortin e saj Taika Waititi.

Prona e madhe ka katër dhoma gjumi, një pishinë, verandë, kopshte private, garazh të madh, shesh dielli dhe pamje mahnitëse në të gjithë gjirin.

Shtëpia gri e errët është e vendosur në një platformë trekatëshe në majë të shkëmbit dhe është e vendosur në dy të tretat e një hektari, me aksesin e saj në plazh.

By vull