Kohanews

Ke Çfarë Lexon!

A ishte Getoar Selimi i dashuri i parë i Marines?

1 min read

Getoar Selimi prej vitesh e mban fronin e reperit më të popullarizuar, e imazhi i tij u bë edhe më popullor kur ai u lidh me prezantuesen bukuroshe Marina Vjollca, shkruan “Kosovarja”.Për Marinen ky ishte i dashuri i parë, ndërkaq Geti për shumë kohë është konsideruar si “Kazanova” i estradës. Lidhja e Getit dhe Marines u përshkua me shumë thashetheme, kishte edhe nga ata që pretendonin se kjo është një nga aventurat e radhës për Getin.

Por, jo. Marina nuk ishte vetëm numër për reperin, por femra të cilën e qoj në altar.

Ata u martuan dhe martesa e tyre bëri bujë mediale. Martesa e çiftit të njohur ishte ndër më të përfolurat e vitit 2017.

Marina, e gjunjëzoj Kazanoven e estradës dhe ata sot jetojnë të lumtur.