Home / Kuriozitete / ShowBiz / “A puthet plakushi 50-vjeç”, reagon Adelina (FOTO)

“A puthet plakushi 50-vjeç”, reagon Adelina (FOTO)

Adelina Tahiri është përfolur shumë për martesën e saj me biznesmenin nga Maqedonia i cili është shumë vite më i madh se këngëtarja.  Së fundmi ata janë bërë dhe prindër të një djali. Adelina ka bërë një lidhje live në Instagram dhe shfaqet bashkë me bashkëshortin e saj, Serjoza Markov, duke u puthur në buzë. Por kjo i ka bërë përshtypje një komentuesja e cila i shkruan: “A puthet plakushi 50 vjeçar, turp tkesh për para”. Por Adelina i ka kthyer përgjigje duke i thënë: “Ti nëse se puth ske nevojë unë e puthi”.

Loading...

Loading...