Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Adelina Ismaili shtatzënë për herën e dytë, kjo foto tregon gjithçka - Koha News
Adelina Ismaili shtatzënë për herën e dytë, kjo foto tregon gjithçka 3

Dy vite pasi solli në jetë djalin e saj Uliks, Adelina Ismaili ka ngritur dyshime për një shtatzëni të dytë.

Në një foto të publikuar së fundmi nga miku i saj, Eraldo Rexho këngëtarja shfaqet me disa kile më shumë dhe kaq ka mjaftuar për t’u përhapur lajmet.

Në foto ajo shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe nuk dihet ende nëse janë kile të tepërta apo Uliks do të bëhet me një motër ose një vëlla.

Në dy muajt e fundit është vënë re se Adelina i ka reduktuar daljet publike dhe postimet në rrjete sociale janë shumë të rralla çka shton edhe më shumë dyshimet.

Foton e fundit të postuar, këngëtarja e ka në mes të muajit Qershor.

Nuk dihet se çfarë fshihet pas kësaj fotoje, megjithatë një shtatzëni e dytë do të ishte lajm shumë i bukur.

 

Adelina Ismaili shtatzënë për herën e dytë, kjo foto tregon gjithçka 4

By vull