Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Adrian Hadribeaj mposht amerikanin Kevin Brown, shpallet kampion bote - Koha News
Adrian Hadribeaj mposht amerikanin Kevin Brown, shpallet kampion bote 9

Më 4 Qershor në Soaring Eagle Casino në Mount Pleasant Michigan, shqiptari i famshëm në MMA Adrian Hadribeaj ka mposhtur amerikanin Kevin Brown.

Adrian Hadribeaj mposht amerikanin Kevin Brown, shpallet kampion bote 10

Hadribeaj është ndeshur në kategorinë 77 kilogram, duke e mposhtur kundërshtarin amerikan.

Adrian Hadribeaj mposht amerikanin Kevin Brown, shpallet kampion bote 11

Ndeshja është bërë për titullin e kampionit të botës në peshën e mesme për organizarën TWC.

Adrian Hadribeaj mposht amerikanin Kevin Brown, shpallet kampion bote 12

Stadiumin e kishin pushtuar flamujt shqiptar dhe shqiptarët bashkë. Pas nje pauze 2-3 vjeçare jo vetëm unë por dhe gjithë publiku që më ndjek mezi po prisnin këtë ndeshje. Me këtë fitore jam shumë pranë UFC.

Adrian Hadribeaj mposht amerikanin Kevin Brown, shpallet kampion bote 13