Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Aktorit Flamur Aljiji kalon pushimet dimërore në Kodrën e Diellit me futbollistin Ferhan Hasani - Koha News
Aktorit Flamur Aljiji kalon pushimet dimërore në Kodrën e Diellit me futbollistin Ferhan Hasani 3

Pushimet dimërore tashmë kanë filluar për aktorin e njohur shqiptarë nga Tetova, Flamur Aljiji i cili ka qëndruar për disa ditë në Kodrën e Diellit dhe atë në shoqëri të futbollistit të njohur Ferhan Hasani, ndërsa të dy bashkë janë parë teksa shijojnë bukuritë e malit Sharr. Që të dy njihen si miq të mirë dhe sa herë që Flamuri vjen në Tetovë sigurisht që takohet me Ferhanin.

Aktorit Flamur Aljiji kalon pushimet dimërore në Kodrën e Diellit me futbollistin Ferhan Hasani 4