Home ShowBiz Aleksander Gjelaj me familjen për Krishtlindje sjellin kartolinën më të bukur

Aleksander Gjelaj me familjen për Krishtlindje sjellin kartolinën më të bukur

0

Ka shumë hite, e i fundit, ai me titull “Jam shqiptar”, që u dëgjua e pëlqye shumë nga publiku shqiptar anë e kënd botës.

Është fjala për këngëtarin nga Mali i Zi, që jeton e vepron në Amerikë. Megjithatë, aktiviteti muzikor i Gjelajt përfshihet gjithëandej, në vendlinje, Kosovë, Diasporë.

Aleksander Gjelaj, jeton i lumtur pranë të shoqës dhe fëmijëve të tij. Ai, shkëlqen edhe në jetën private ashtu si në atë profesionale.

Kartolina festive e Krishtlindjeve e familjes së këngëtarit, duket perfekte.

Previous articleBDI 3:1 ndaj gjithë opozitës shqiptare bashkë
Next articleNë UT u mbajt koncerti i Orkestrës kamertale