Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Ancelotti i zemëruar me lojtarët e Realit: Kjo lloj gjëje na ndodh shumë shpesh - Koha News
Ancelotti i zemëruar me lojtarët e Realit: Kjo lloj gjëje na ndodh shumë shpesh 1

Real Madridi e ktheu atë dhe mundi Real Sociedad, por trajneri Carlo Ancelotti nuk e fshehu zhgënjimin e tij me një segment që e ka shqetësuar në fillim të sezonit.

Reali pranoi një gol shumë herët dhe lejoi kundërshtarin të futej në një pozicion më të mirë për të fituar disa pikë në Madrid dhe eksperti italian theksoi qartë se skuadra e tij nuk duhet të nisë kaq shkujdesur.

– Duhet të shmangim situata të tilla dhe të jemi më të përqendruar në fillim të ndeshjeve. Fakti është se në tre nga pesë ndeshje kemi pranuar një gol të parët.

“E vetmja gjë e mirë është se arritëm të ktheheshim dhe të fitonim, por është gjithmonë më e vështirë kështu”, tha Ancelotti.

Reali u rikthye në krye me një paraqitje perfekte dhe 15 pikë pas pesë xhirove në La Liga.

By vull