Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Aninna prek tapetin e Cannes 2022 - Koha News
Aninna prek tapetin e Cannes 2022 7

Aninna prek tapetin e Cannes 2022 8

Rrjeti po zien nga festivali i Cannes. Personazhe nga e gjithe bota, fotoshooting, trendet me te fundit nga moda, thjesht Cannnes. Ajo qe na ka bere pershtypje eshte prezenca e nje personazhi te njohur shqiptar, modeles dhe miss-it Aninna Ninna. Ajo kishte rene paksa ne qetesi dhe e kishte mire menduar. U shfaq sharmante ne tapetin e kuq ne Cannes, festivalin boteror. Mesuam se Aninna eshte ftuar ne kete festival nen petkun e akrimit, si perfaqeusese e Kosoves drejt Hollywoodit. Aninna shoqerohej nga menaxheri i saj Sokol Mehmetaj dhe stilistja zviceriane Laurence Jeannin. Duket se Aninna po shkon drejt Hollywood-it dhe per kete do flasim me tej, ne nje interviste me te gjate dhe me te plote, por fakt eshte qe mbetet nje nga shqiptaret qe ka shkelur tapetin e kuq te Cannes.

Aninna prek tapetin e Cannes 2022 9Aninna prek tapetin e Cannes 2022 10